Jeleniogórska Organizacji Turystyczna to projekt zrzeszenia Przedsiębiorców działających na rzecz szeroko rozumianego rynku turystycznego.

Każdy Gość odwiedzający nasz piękny rejon będzie mógł na naszych stronach znaleźć firmy i osoby, których głównym celem jest zapewnienie jak najlepszej obsługi odwiedzających nas Turystów. 

Jeleniogórska Organizacja Turystyczna to nie tylko zrzeszenie wartych zaufania karkonoskich Gospodarzy, to ułatwiająca pobyt szeroka baza danych: baz noclegowych, gastronomii i wszelkich atrakcji znajdujących się w naszym rejonie.

Dzięki naszemu portalowi www.jot.com.pl Twój pobyt w Kotlinie Jeleniogórskiej stanie się przyjemniejszy i atrakcyjniejszy. Znajdziesz tutaj wszystkie najważniejsze informacje. Na naszym portalu dowiesz się nie tylko, gdzie znaleźć miejsce noclegowe, czy zjeść dobry posiłek, ale poznasz szereg atrakcji jakie czekają na Ciebie, gdy odwiedzisz nasze okolice. Informować będziemy Cię o najciekawszych wydarzeniach, imprezach, zaoferujemy do przejścia ciekawe trasy i odwiedzenia miejsca historyczne,kulturalne i przyrodnicze.

Dzięki nam Twój pobyt będzie jeszcze ciekawszy i atrakcyjniejszy.