Karta rabatowa JOT-ka to Partnerski Program Rabatowy uprawniający Turystów odwiedzających Karkonosze do wielu zniżek. Dzięki niej przyjeżdżający w nasz rejon Goście i korzystający z noclegów, u biorących udział w Programie Gospodarzy, mogą otrzymać korzystne rabaty na atrakcje turystyczne u naszych Partnerów.

JOT-ka to nieustannie rozwijający się program, wzorowany na sprawdzonych projektach realizowanych od wielu lat np. we Włoszech czy Austrii. Oferowane zniżki to większe możliwości dla naszych Gości z korzystania z: atrakcji turystycznych oferowanych przez naszych Partnerów, rabatów w lokalach gastronomicznych, a dla naszych Partnerów możliwość dotarcia do większej ilości klientów.

Aby otrzymać kartę rabatową, należy zostać gościem w jednym z biorących udział w Programie miejsc noclegowych. Każdemu z gości na czas pobytu zostanie wydana bezpłatnie karta rabatowa, którą będzie mógł wykorzystywać w trakcie swojej obecności w naszym regionie w celu skorzystania z oferowanych rabatów.

Karta rabatowa jest bezpłatna, lecz Gospodarz obiektu noclegowego pobierze kaucję za wydanie karty, którą zwróci w całości po jej zwrocie przy wymeldowaniu.

Regulamin Karty rabatowej JOT-ka

Uczestnicy programu: Restauracje Noclegi

PARTNERZY PROGRAMU REGIONALNA KARTA RABATOWA

Atrakcje dla dzieci

Kulturalne

Zabytki