noclegi jeleniogórska organizacja turystyczna

Dzień dobry

Jeleniogórska Organizacja Turystyczna to Zrzeszenie Przedsiębiorców branży turystycznej. W myśl idei – w jedności siła, pragniemy stworzyć takie warunki współpracy, które przyniosą jak największe korzyści Przedsiębiorcom i klientom.

Jeleniogórska Organizacja Turystyczna uruchomiła dla Państwa bezpłatny portal internetowy, wspólnie budujemy jego funkcjonalność i zasięg. Portal w chwili obecnej już funkcjonuje – www.jot.com.pl, ale jest cały czas rozwijany, jego treści są tworzone, a wiele aspektów jego funkcjonowania zależy od Państwa.

Jeleniogórska Organizacja Turystyczna to nie tylko portal, to plan stworzenia grupy Przedsiębiorców, która będzie miała realny wpływ na kształt rynku turystycznego w regionie.

Zrzeszenie to szansa na rozwój, zwiększenie atrakcyjności obiektów, szansa na tworzenie klastrów gospodarczych, to większa siła negocjacyjna. Jeleniogórska Organizacja Turystyczna wprowadza Regionalną Kartę Rabatową dla Państwa Klientów.

regionalna karta rabatowa

 Projekt Jeleniogórskiej Organizacji Turystycznej to również plany wielu działań marketingowych, biznesowych jak i społecznych, to szansa na rozwój jak i rozpoczęcie współpracy z różnymi organizacjami czy urzędami.

Składka roczna dla członków Zrzeszenia wynosi 200 zł/rok.

W przypadku pytań pozostaję w dyspozycji

tel.: 501 466 045

e-mail: kontakt@jot.com.pl

Jarosław Jaskólski

Jeleniogórska Organizacja Turystyczna2